Blanenstaci.cz > Ostatní

Přemýšlíte koho budete na podzim v našem městě volit?

  • Lukáš Toman
  • Těchovská 8, 678 01 Blansko

Již od revoluce máme v Blansku ve vedení stále stejné strany, které vytváří téměř totožné koalice. Díky vzájemné provázanosti je téměř jedno, jakou z nich volíte. Výsledek je vždy stejný, nic se nezmění. Občan, který s tím nesouhlasí, buď volí tzv. “menší zlo”, nebo volit nejde vůbec. Strany, které se před volbami tváří jako “alternativa”, jí ve skutečnosti nejsou. Chcete, aby město vystoupilo z mnohaleté setrvačnosti, kdy nějaký rozvoj probíhá, ale řada oblastí je ignorována? Kdy se opakují stále stejné chyby, zesiluje slepota k přáním občanů a vzájemný dialog neexistuje. Chceme vám nabídnout alternativu. Kandidátku široké platformy lidí, kteří nejsou politici, mají své profese, nejsou součástí vnitrostranických vazeb a zákulisních dohod. Pojďte se s námi zapojit do nového stylu politiky, kde hybatelem změny je sám občan, kde město naslouchá názorům druhých a jeví o ně zájem. Staňte se přímou součástí našeho fóra. Sdělujte nám svá přání, potřeby a postřehy, co vám chybí, co udělat lépe a jak.

Budeme rádi, pokud nás budete sledovat na naší stránce: https://www.facebook.com/forumblansko. Můžete také psát na náš e-mail volby@forumblansko.cz, do chatu, nebo se s námi setkat.

Podmínky: Chceme společně, aby bylo město otevřené nápadům, stalo se lepším místem pro život a stagnace v mnoha oblastech byla ukončena.

  • volby@forumblansko.cz

Hodnoceno 12x

Přidělte nabídce hodnocení v podobě počtu hvězd

Menu

Kategorie nabídek pro Vás